JARDŹWIG jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, która działa na rynku nieprzerwanie od 1994 roku.

Jej założycielem jest Leszek Jaroń, który z pomocą Żony i dwóch Synów sukcesywnie rozwijał własne przedsiębiorstwo oraz poszerzał zakres jego usług. Do dziś firma ma charakter rodzinny, zarządzana jest przez najbliższych, którzy swoją ciężką pracą i wzajemnym zaufaniem stawiają kolejne kroki w niełatwej branży.
Początkowo były to wyłącznie usługi dźwigowe, jednak z czasem asortyment usług znacząco się poszerzył.
Dziś JARDŹWIG przyjmuje zlecenia na prace ziemne, wyburzeniowe, remediacje, a także usługi transportowe, stabilizację podłoża czy recykling i gospodarowanie odpadami.
Prowadzimy również wynajem maszyn budowlanych w Warszawie. Rozwój działalności przeprowadzany jest systematycznie z myślą o zapewnieniu możliwie jak największej kompleksowości oferty.
Firma_1 okienko 1
Firma_2 okienko 2
Powierzone nam zadania realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów oraz zgodnie z postanowieniami przepisów prawa. Posiadamy wpis do rejestru BDO oraz aktualne decyzje pozwalające na przetwarzanie odpadów budowalnych, w tym odpadów niebezpiecznych w postaci zanieczyszczonych gruntów. Na własne potrzeby stworzyliśmy nowoczesną aplikację do obsługi BDO dzięki, której karty przekazania odpadu (KPO) generowana są z chwilą wyjazdu każdego pojazdu z budowy.
Jesteśmy zdania, że dobrze wykonana, terminowa i rzetelna usługa, wymaga użycia najlepszego dostępnego sprzętu. Nasz park maszynowy jest nieustannie modernizowany, dzięki czemu na dzień dzisiejszy dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych marek, takich jak Caterpillar, Doosan, Volvo, Liebherr, Man czy Mercedes. Dodatkowo nasze urządzenia wyposażone są w geodezyjne systemy 3D, a transport każdego z naszych pojazdów monitorujemy w aplikacji GPS. To właśnie te urządzenia, w połączeniu z doświadczeniem i fachowością naszych pracowników, zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.
Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić szybkość podejmowanych decyzji, indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz stabilność finansową, co plasuje nas w czołówce godnych zaufania firm w branży. Zapraszamy do kontaktu!
Firma_3 okienko 3